Telefon
WhatsApp
HALI YIKAMAK USTALIK İSTER!

Stor Perde Yikama

Kayseri'de Stor perde temizliği konusunda hizmet veren DAĞTEKİN HALI YIKAMA olarak kendimizi sizlerin yerine koyarak hijyen ve güvenilir uygun fiyatlı hizmet sunmaya çalışmaktayız. Stor perde temizliği hizmetimiz için bizlere ulaşarak ücretsiz servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz .

Stor Perde Temizliği İçin Yapılacak İşlemler;

Stor perdeleriniz bir telefonla adresinizden alınır. Firmamızdaki özel temizleme sisteminde temizlendikten sonra ilk günkü güzelliğiyle size geri döner. Servisimiz perdelerinizi A dan Z ye kontrol edip perdenizi ilk günkü yeni görünümüyle size ulaştırır ve montajını yapar.

Perde temizliğinde kalite!

Dikkat edilmesi gereken çok önemli bir detay ise günümüzde bir çok kumaşın yıkanmaması gerektiğidir. Pahalı ve çok kaliteli perde kumaşları ( ipek, keten, tafta, kadife, özel üretim kumaşlar ) hatalı yıkanması durumunda bozulmaktadır. Perdelerinizi yıkamadan önce üzerinde dikili olan etiketlerdeki temizleme tavsiyelerine dikkat etmeniz gerekmektedir.

Servis personellerimiz perdelerinizi yerinde ölçerek teslim almadan evvel müşterilerimize fiyat bilgisi ve teslim tarihi bilgisini verdikten sonra emanet makbuzu ile teslim almaktadır. Firmamıza getirilen perdeler çeşitlerine ve kumaşın türlerine göre ayrılarak yıkama işlemi başlatılır. Burada dikkat edilecek husus perdenin kumaş hassasiyetine göre yıkama veya kuru sistem temizleme işleminin yapılmasıdır.

Zebra ve Stor gibi sert ve apreli perdeler çok hassas bir temizleme işleminden geçmektedir. Tüller geniş tamburlu profesyonel makinemizde yıkanmaktadır. Yıkanan perdeler yine cinslerine göre kurutma aşamasına geçirilir. Zebra ve storlar asılarak sıcak havalandırma sistemi ile kurutulmaktadır. Kumaş olanlar ise perde yıkama makinesinden çıktıktan sonra profesyonel kurutma makinesinde kurutulmaktadır. Hassas kumaşlı, ipek, keten, kadife, tafta ve yıkanmaması gereken perdeler, alman marka kuru sistem temizleme makinesinde temizlenmektedir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

1. Kaliteli hizmet; perdeleriniz en kaliteli sistem ile yıkanmaktadır.
2. Hızlı servis; Kayseri'nin mahallesine servisimiz vardır.
3. Güler yüzlü personel; eğitimli personellerle çalışmaktayız.
4. Uygun fiyat; minimum kar ile daha çok müşteriye hitap etmekteyiz.
5. Tecrübe; sektörde uzun yıllar ve tecrübeye sahibiz.Ve daha buraya yazamadığımız bir çok hizmetimiz.

Biz işimizi severek yapıyoruz ve bu sevgiyi tamamen işimize odaklanarak kaliteye döküyoruz. Perde yıkama aşamasında kullanılan deterjan çok önemlidir. Özellikle hassas kumaşlı olanlar çok narin olduğu için her deterjan veya kimyasal kullanılamaz. Bu tip kumaşlar için özel üretilmiş kimyasallar kullanılmaktadır. Çünkü normal deterjanlar hassas kumaşlara zarar vermektedir.

Yıkama aşamasından sonra ütüleme aşamasına geçilir. Yine düz olanlar (zebra, stor vb.) apreleme işlemi yapılmaktadır. Apreleme işleminden sonra profesyonel ütüleme makinelerimizle kolaylıkla ütülenmekte ve ilk günkü apresini, görünümünü yakalamaktadır.

Sonuç olarak kısaca özetlemek gerekirse; perdelerinizi tecrübeli ve profesyonel kadromuzla ve son teknoloji makinelerimizle, profesyonel temizleme kimyasalları ve leke çıkarıcılar ile temizlemekteyiz. Temizlenen perdeler ütü makineleri ile ütülenerek paketlenir ve servis için hazır hale getirilir. Montaj ekibimiz yerlerine asarak profesyonel temizleme işlemini tamamlamaktadır.

Firmamız Kayseri'nin  tüm mahallelerine hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyetine özel olarak dikkat eden firmamız sizden gelecek istek ve önerilere önem vermektedir. Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip ederek yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak içinHemen Arayın!

+90 542 170 20 59
Hemen Arayın!

Talep Formu